№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

3D spausdinimo gamybos operatorius

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Smart Factory“

Darbo pobūdis

Apdoroti 3D modelius, ruošti duomenis 3D spausdinimui;
Paruošti technologinę 3D spausdinimo įrangą, užtikrinti sklandų įrangos darbą;
3D spausdinimo būdu pagamintų gaminių valymas;
Pagamintų gaminių paviršiaus apdirbimas, dezinfekavimas, pakavimas;
Pagalba ruošiant naujų gaminių kokybės užtikrinimo dokumentus;
Darbo grafikas: I-V nuo 6:00 val. iki 15:00 val.

Reikalavimai darbuotojui

Techninis išsilavinimas (pageidautina mechanikos inžinerijos srityje);
Gebėjimas skaityti ir suprasti inžinerinius brėžinius bei kitą techninę dokumentaciją;
Pagrindinės CAD projektavimo žinios;
Geros anglų kalbos žinios;
Geri darbo MS Office programų įgūdžiai;
Noras tobulėti ir gilintis į specifinę sritį;
Kruopštumas, atidumas, sugebėjimas gerai mokytis, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo

Biuras

Stalo futbolas Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Įdomų ir perspektyvų darbą šiuolaikiškoje įmonėje;
Geras darbo sąlygas sėkmingai veikiančioje kompanijoje;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Darbą draugiškame kolektyve;
Savirealizacijos perspektyvas.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas

UAB „Smart Factory“

Esame veržli ir sėkmingai nuo 2012 metų veikianti naujausiųjų technologijų kompanija, 3D spausdinimo lyderiai Baltijos regione, turime modernią kokybės kontrolės laboratoriją bei siūlome išmaniosios gamybos paslaugas pramonei.

Daugiau apie mus:

www.smartfactory.lt
informacija apie UAB „Smart Factory“
2776 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2023 m.