№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Automobilių gamybos darbuotojas (-a) (autoelektrikas)

2000-2600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Розрахувати »
Нетто на місяць
Vilnius - UAB „Altas komercinis transportas“

Darbo pobūdis

Plečiame verslą ir ieškome pastiprinimo į elektrikų komandą!

  • Elektros pynių ruošimas pagal pateiktas schemas.
  • Elektros komponentų surinkimas.
  • Elektros įrangos montavimas gaminamuose mikroautobusuose (Mercedes-Benz Sprinter, MAN TGE, VW Transporter).
  • Rėlių komutavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Techninis/ profesinis elektrotechnikos srities išsilavinimas - privalumas.
  • Patirtis automobilių audio aparatūros, signalizacijos, sekimo sistemų montavime - privalumas.
  • Automobilių elektronikos sistemų išmanymas.
  • Noras mokytis, tobulėti ir gilinti žinias automobilių elektronikos srityje.
  • Atidumas detalėms, kruopštumas, atsakingumas.
  • Noras dirbti standartizuotoje darbo vietoje.

Kviečiame tapti ALTAS AUTO komandos dalimi!

Įmonė siūlo

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas Dušas Poilsio zona Gimtadienio dovanos Darbo sukakčių šventimas Įmonės gimtadienio renginiai Aktyvios veiklos su kolegomis ir šeimų nariais Kava ir karštieji gėrimai
  • Fiksuotą darbo užmokestį ir kvalifikacijos priedą.
  • Profesionalią, aukštos kvalifikacijos ir bendradarbiaujančią komandą.
  • Visas darbui reikalingas priemones, darbo aprangą ir avalynę.
  • Galimybę augti, tobulėti ir mokytis iš savo srities profesionalų.
  • Darbo laiką nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8.00 iki 17.00 val. Savaitgalius ir šventines dienas siūlome praleisti su savo šeima!
  • Darbo vietą Vilniaus rajone už Avižienių, nedidelę galimybę patekti į kamščius!
  • Nemokamą automobilio parkingą.
  • Darbą finansiškai stabilioje ir nuolat augančioje įmonėje.

Atlyginimas

2000-2600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Altas komercinis transportas“

„ALTAS AUTO“ (UAB "ALTAS komercinis transportas") – viena didžiausių mini ir midi autobusų inžinerijos ir gamybos įmonių Europoje. Išsiskiriame kompleksinės kokybės požiūriu produktų vystyme ir santykiuose su klientu, kuomet mums patiki autobusų parko pasirinkimo ir priežiūros klausimus. Bendrovės atstovybės veikia 18-oje valstybių, o „ALTAS AUTO“ autobusai eksploatuojami Vakarų, Vidurio ir Rytų Europoje bei Skandinavijoje.

Переглянути всі оголошення цієї компанії (2)