№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

CNC operatorius / CNC mechanikas

3000-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - AVANGARD MARINE, UAB

Įmonė siūlo

Ieškome CNC operatorių arba mechanikų darbui Vokietijoje!

Darbo pobūdis:

  • CNC mašinų ir apdirbimo centrų konfigūravimas, valdymas
  • Pakavimo staklių kalibravimas, reguliavimas ir perstatymas

Reikalavimai:

  • Tokio ar panašaus darbo patirtis, pvz. dailidės, plastiko ar metalo apdirbimo darbuotojo arba panašios kvalifikacijos;
  • Darbo patirtis su CNC programavimo programine įranga.
  • Sugebėjimas dirbti komandoje.
  • Gebėjimas skaityti brėžinius.
  • Būtinos vokiečių kalbos žinios.

Siūlome:

Puikias apgyvendinimo sąlygas po vieną kambariuose;
Darbuotojų draudimą nuo nelaimingų įvykių darbe;
Šiuolaikinę ir patogią aprangą bei avalynę bei visas darbo saugos priemones;
Tvarkingą transportą susisiekimui (su civiliniu bei Casko draudimais);

Papildoma informacija telefonu - 860678187;

Atlyginimas

3000-3500 €/mėn. į rankas

AVANGARD MARINE, UAB

Įmonės pagrindinis tikslas yra teikti aukštos kokybės, konkurencingas paslaugas, atitinkančias klientų reikalavimus ir lūkesčius bei užtikrinančias įmonės finansinės ateities tobulinimą. Įmonė savo klientams teikia aukštos kokybės variklių ir kitų laivų variklių remonto bei priežiūros paslaugas, taip pat atlieka įvairius elektros darbus pramonėje/statybose, siekdama tapti geriausiu partneriu savo klientams šioje verslo srityje.
informacija apie AVANGARD MARINE, UAB
1665 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Дохід 2023 р.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1550 €
25% uždirba 1550-1550 €
25% uždirba nuo 1550 €