№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Duomenų inžinierius (-ė)

3000-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Розрахувати »
Нетто на місяць
Vilnius - EPSO-G grupė

Darbo pobūdis

Ieškome duomenų inžinieriaus, kuris atliktų pagrindinį vaidmenį įgyvendinant duomenų platformos strategija. Suteikiame unikalią galimybę prisidėti prie mūsų duomenų sistemų kūrimo ir valdymo, įgyjant praktinės patirties taikant naujausius duomenų inžinerijos įrankius (MS Fabric) taikant „Data Mesh“ valdysenos principus.

  • projektuoti, konstruoti, diegti, testuoti ir prižiūrėti duomenų valdymo ir judėjimo sistemas;
  • užtikrinti, kad architektūra veiksmingai palaikytų verslo reikalavimus;
  • glaudžiai bendradarbiauti su analitikos ir verslo komandomis, gerinant duomenų prieinamumą ir skatinant į duomenis orientuotą sprendimų priėmimą;
  • atlikti duomenų platformos paslaugų vadovo funkciją, apibrėžiant ir įgyvendinant politiką dėl integracijų, stebėsenos, saugojimo ir užklausų valdymo.

Reikalavimai darbuotojui

  • duomenų inžinieriaus, programinės įrangos kūrėjo ar panašaus darbo patirtis 3 metai;
  • geros SQL žinios ir patirtis dirbant su reliacinėmis duomenų bazėmis;
  • patirtis naudojant duomenų srauto ir darbo eigos valdymo priemones: "Azure Data Factory" išmanymas yra privalumas;
  • debesijos paslaugų, ypač "Azure", išmanymas, „Power BI Service“ žinios;
  • kodavimo įgūdžiai bent viena programavimo kalba: "Python" ir "SparkSQL" - privalumas.

  • siūlome iniciatyvoms atvirą ir palaikančią organizacinę kultūrą;
  • savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes prisidedant prie energetikos sektoriaus transformacijos;
  • galimybę lanksčiai derinti nuotolinį darbą ir darbą biure;
  • siūlome nuo rezultatų priklausantį finansinį skatinimą bei kitas papildomas naudas.

„EPSO-G“ yra lygias galimybes puoselėjanti bendrovė, atvira visiems (-oms) kandidatams (-ėms) ir nediskriminuojanti jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Įmonei svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „EPSO-G“ komandos dalimi.

Konfidencialumą garantuojame.

Mėnesio atlygis: 3000 - 5000 EUR bruto, finansinis skatinimas priklauso nuo pasiektų rezultatų.

Atlyginimas

3000-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

EPSO-G grupė

„EPSO-G“ yra Lietuvos energetinę nepriklausomybę stiprinanti įmonių grupė, kurią sudaro patronuojanti valdymo bendrovė „EPSO-G“, penkios tiesiogiai patronuojamos įmonės „Litgrid“, „Amber Grid“, „Baltpool", „Tetas", „Energy cells" bei netiesiogiai kontroliuojama „GET Baltic".

„EPSO-G" grupės įmonės užtikrina nepertraukiamą, stabilų elektros energijos perdavimą aukštos įtampos tinklais ir gamtinių dujų transportavimą aukšto slėgio vamzdynais bei efektyvų šių perdavimo sistemų valdymą, priežiūrą ir plėtrą. Grupei priklausančios bendrovės taip pat valdo ir plėtoja biokuro, gamtinių dujų bei medienos prekybos platformas, skirtas užtikrinti sąlygas skaidriai konkurencijai energijos išteklių ir apvaliosios medienos rinkoje.
Переглянути всі оголошення цієї компанії (45)