№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Eksporto vadybininkas (-ė)

1200-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „PUPT“

Darbo pobūdis

Plečiame SLOWDOWN pardavimų komandą ir ieškome talentingo bei motyvuoto kolegos (-ės), kuris norėtų prisijungti prie mūsų dinamiškos ir ambicingos komandos. Šiuo metu ieškome eksporto specialisto (-ės), kuris padėtų mums plėsti veiklą tarptautinėse rinkose, stiprintų mūsų ryšius su užsienio partneriais ir prisidėtų prie mūsų augimo ir sėkmės.
Jei turite patirties eksporto srityje, mėgstate iššūkius ir norite dirbti dinamiškoje aplinkoje, kviečiame Jus tapti mūsų komandos dalimi. Jūsų laukia įdomūs projektai, komandiruotės po įvairias šalis, galimybė tobulėti, bei realizuoti savo profesinius siekius. Prisijunkite prie mūsų ir kartu kurkime sėkmės istoriją!

Jūsų darbo atsakomybės:
  • Produktų informacijos pristatymas bei pardavimų proceso nuo-iki užtikrinimas
  • Nuolatinio ryšio su esamais eksporto klientais palaikymas
  • Plėtra naujose eksporto rinkose ir naujų klientų paieška
  • Naujų pardavimo būdų, galimybių paieška
  • Potencialių klientų užklausų apdorojimas ir komercinių pasiūlymų rengimas
  • Komandiruotės ir klientų lankymas įvairiose šalyse
  • Įmonės atstovavimas užsienio parodose

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad jūs:
  • Turite B2B pardavimo patirties tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose
  • Turite motyvacijos siekti pardavimo tikslų
  • Esate iniciatyvus ir ambicingas
  • Mokate lietuvių ir anglų kalbas (kitos užsienio kalbos - privalumas)
  • Puikiai planuojate laiką ir greitai prisitaikote prie besikeičiančių aplinkybių
  • Mokate dirbti komandoje bei savarankiškai

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. į rankas
Mes siūlome:
  • Darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje
  • Konkurencingą atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus
  • Galimybę augti ir tobulėti kartu su įmone

UAB „PUPT“

SLOWDOWN yra naujas „Pušku pušku“ vardas
Mūsų siekis mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka, kad ir kur būtume, ką bedarytume.
Sukūrėme daugiau nei 7 000 skirtingų sėdmaišių, sofų, pufų, gultų, staliukų, pagalvių lauko ir vidaus naudojimui. Produktus gaminame ir iš ugniai atsparių audinių, ir net iš audinių, kurie yra perdirbti iš plastikinių butelių. Iš plataus spalvų ir medžiagų pasirinkimo sau tinkamą ras kiekvienas.
Šiandien SLOWDOWN baldais mėgaujasi gyventojai tokių šalių, kaip Jungtinės Amerikos Valstijos, Japonija, Čilė, Jungtiniai Arabų Emyratai, Saudo Arabija, Izraelis, Šv. Martyno sala, Bahreinas, Turkija ir kt. Daugiau nei 60% produkcijos eksportuojame į net į 39 šalis.
Переглянути всі оголошення цієї компанії (2)
UAB „PUPT“
interviu verslo laidoje
Proto industrija логотип
informacija apie UAB „PUPT“
2357 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Дохід 2022 р.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1729 €
25% uždirba 1729-2212 €
25% uždirba 2212-2490 €
25% uždirba nuo 2490 €