№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Elektrotechnikos darbų vadovas

1800-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Elektros paslaugos“

Ieškome Darbų Vadovo Elektrotechnikos Ir Silpnų Srovių Srityje

Mes siūlome:

Pradinį atlyginimą 1800-2000€ per bandomąjį laikotarpį
Socialines garantijas
Puikią galimybę nuolat tobulinti savo kvalifikaciją mokymų metu
Draugišką ir profesionalų kolektyvą

Darbo pobūdis

Priskirto statybos objekto/objektų elektrotechnikos dalies darbų planavimas, organizavimas bei priežiūra;
Reikiamos dokumentacijos bei ataskaitų paruošimas;
Bendravimas su užsakovais, gen. rangovais;
Elektrotechnikos darbų vykdymo kontrolė.

Reikalavimai

3 metų patirtis panašiose pareigose
Statinio elektros inžinerinių sistemų įrengimo kvalifikacijos atestatas
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

1800-2000 €/mėn. į rankas

UAB „Elektros paslaugos“

Uždaroji akcinė bendrovė "Elektros paslaugos" yra nuo 1997 metų veikianti specialiųjų statybos darbų įmonė. Mūsų organizacija nuolat tobulina įmonės kokybės vadybos, aplinkos apsaugos bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemas, vadovaudamasi ISO 9001:2015; 14001:2015; 45001:2018 standartų reikalavimais. Mūsų atliekami darbai:

ELEKTROTECHNIKA

elektros energijos tiekimo ir skirstymo įrenginių montavimas;
statinio elektros inžinerinių sistemų įrengimas;
statinio apsauginės signalizacijos sistemų įrengimas;
gaisrinės saugos inžinerinių sistemų (išskyrus priskirtų mechanikos darbams) įrengimas.

MECHANIKA

statinio šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo inž. sistemų įrengimas.
Переглянути всі оголошення цієї компанії (2)
informacija apie UAB „Elektros paslaugos“
2340 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Дохід 2023 р.