№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування
DARBO RINKOS LYDERIS 2022
Tarp TOP 30 Lietuvoje
SEB

Фінансовий аналітик відділу Private Banking та інвестиційних послуг

2300-3400 €/міс. Брутто
Розрахувати »
Нетто на місяць
Ar esate energingas ir ambicingas specialistas (-ė), matantis (-i) savo ateitį finansų sektoriuje? Privaciosios bankininkystės ir investicinių paslaugų departamentas į savo komandą ieško motyvuoto investicijų guru.
Mūsų teikiamos paslaugos – nuo kasdienės bankininkystės iki išsamių finansinių strategijų kūrimo. Suprantame, kad asmeninių lėšų tvarkymas gali būti sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis darbas, todėl savo klientams siekiame būti patikimas partneris, kuris rūpinasi jų finansiniais reikalais ir teikia kokybiškus patarimus. Privaciosios bankininkystės ir investicinių paslaugų departamentas apjungia gilias finansų rinkų žinias ir atsidavimą suprasti klientų siekius, kad galėtų pateikti individualius finansinius sprendimus.

Sėkmingas kandidats būtų atsakingas už:

 • Investicinių galimybių tyrimus ir finansinių instrumentų vertinimus
 • Clientų portfelių priežiūrą ir pakeitimų investicijų portfeliuose inicijavimą
 • Apžvalgų ir rinkodaros medžiagos apie rinkas ir investicinius produktus rengimą
 • Glaudų bendradarbiavimą su bankininkais ir investavimo strategijeos komanda, kad būtų surasti tinkamiausi sprendimai klientams
 • Klientų bei kolegų konsultavimą finansų rinkų ir operacijų su vertybiniais popieriais klausimais

Sėkmingas kandidats turi:

 • Ne mažesnę nei 2 metų patirtį investicijų analizės ir portfelio valdymo srityje
 • Puikų finansų rinkų ir investicinių produktų išmanymą
 • Stiprius analitinius ir problemų sprendimo įgūdžius
 • Puikius bendravimo žodžiu ir raštu įgūdžius
 • Gebėjimą efektyviai dirbti komandinėje aplinkoje
 • Finansų maklerio arba BFIA licenciją
 • Finansų, ekonomikos ar susijusios srities išsilavinimą
 • Patirtis su fiksuotų pajamų produktais ir alternatyviomis turto klasėmis būtų stiprus privalumas, kaip ir patirtis dirbant su banko IT sistemuis ir procesais

Kodėl verta rinktis šią poziciją?

 • Palaikantis ir ugdantis vadovas
 • Profesionali komanda, kuri mielai pasidalins sukauptomis žiniomis (daugelis Privačių bankininkų šioje srityje dirba jau daugiau nei 10 metų)
 • Dinamiška ir motyvuojanti aplinka
Susipažinkite su SEB banko kultūra, vertybėmis ir naudų paketu: www.seb.lt/karjera/seb-lietuvoje

Jūsų gyvenimo aprašymo lauksime iki kovo 14 d.

Mėnesinis darbo užmokestis: 2300–3400 євро (neatskaičius mokesčių).
Konkretus darbo užmokestis, pasibaigus atrankai, pasirinktam kandidatui siūlomas atsižvelgiant į jo patirtį ir kompetenciją. Pagal SEB galiojančią atlygio politiką Lietuvoje, be darbo užmokesčio, yra siūlomas papildomos naudos paketas.


У SEB ми завжди вірили, що майбутнє залежить від втілення чудових ідей у реальність. З тих пір, як ми зустріли нашого першого клієнта в 1856 році, ми були каталізатором позитивних змін, надаючи відповідальні поради та капітал людям з ідеями на майбутнє. Грунтуючись на нашій довгій історії та міцній спадщині, ми хочемо створити довгострокову цінність для всіх наших зацікавлених сторін, цікавлячись тим, що чекає в майбутньому. У нас є сильні амбіції прискорити темпи до сталого майбутнього для людей, компаній і суспільства. Наші кваліфіковані та віддані своїй справі співробітники підтримують наших клієнтів у добрі та погані часи та пропонують фінансові продукти та послуги, які відповідають їхнім потребам, що постійно змінюються, як на наших внутрішніх ринках у північній Європі, так і через нашу міжнародну мережу по всьому світу.
Детальніше: sebgroup.com/

Зарплата

2300-3400 €/міс. брутто
DARBO RINKOS LYDERIS 2022
Tarp TOP 30 Lietuvoje
SEB

SEB

SEB yra daugiau nei pirmaujanti finansinių paslaugų organizacija. Mūsų ambicinga vizija – clientams ir visuomenei teikti pasaulinio lygio paslaugas. Todėl nuolat ieškome skirtingos patirties turinčių kolegų, nuo studentų ar ką tik mokslus baigusių iki patyrusių ekspertų.

Dažniausiai ieškome ekonomikos, verslo administravimo ir vadybos, bankininkystės, finansų ir apskaitos, IT-спеціалісти. Tačiau mūsų gretose yra ir ne vienas matematikas, fizikas, mokytojas ir net gydytojas ar žurnalistas. Tad net jei tavo išsilavinimas ar studijos nesusijusios su finansais, tikime, kad daug dalykų gali išmokti pas mus, todėl pasidomėk galimybėmis!

Tuos, kurie nuosekliai siekia tikslo, sunkiai atsispiria iššūkiams, sugeba bendradarbiauti, kviečiame dirbti SEB grupėje – SEB bank, SEB grupės paslaugų center Vilniuje ar kitose SEB groupumonės.

Prisijunkite prie mūsų komandos!

інформація про SEB
2991 €
Середня зарплата брутто
(96% higher than LT average)
1490
Кількість співробітників
2-3 mln. €
Дохід 2019 р.
Розподіл працівників із заробітної плати (до вирахування податків):
25% економіїдо 1710 €
25% економії 1710-2400 €
25% економії 2400-3535 €
25% економіїбільше ніж 3535 €

Вас також може зацікавити: