№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Finansų patarėjas (-a) (Pensijų srityje)

2110-3170 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Розрахувати »
Нетто на місяць
Vilnius - Luminor Bank AS Lietuvos skyrius
Ieškome Finansų patarėjo (-os) pensijų srityje!

Jeigu proaktyvus bendravimas su klientais Tau nekelia iššūkių, gebi gerai suprasti jų asmeninius poreikius bei pateikti geriausiai juos atitinkančius finansinius sprendimus, o klientų abejonių ir prieštaravimų suvaldymas Tau atrodo lengvai įveikiama užduotis, tuomet nedvejok, nes ši pozicija kaip tik Tau!

Finansų patarėjų komanda užtikrina aukštos kokybės klientų konsultacijų teikimą bei kuria gerą asmeninę klientų patirtį, kuri yra stipriai orientuota į klientą ir jo poreikius.

Prisijunk prie mūsų entuziastingos, draugiškos ir ambicingos komandos!

Atsakomybės:

  • Proaktyvūs skambučiai banko klientams pensijų klausimais
  • Konsultacijos ir pardavimai telefonu arba kitu klientui patogiu kanalu (vaizdo skambučiu ar gyvo susitikimo metu)
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas ir gebėjimas pateikti tinkamiausią finansinį sprendimą aprūpintos senatvės poreikiui užtikrinti
  • Ryšių kūrimas ir palaikymas su esamais bei naujais klientais užtikrinant puikią klientų patirtį
  • Pensijų produktų pardavimas siekiant tiek individualių, tiek komandos tikslų

Reikalavimai:

  • Patirtis dirbant su pensijų produktų pardavimais klientų aptarnavimo srityje
  • Darbo patirtis su proaktyviais skambučiais
  • Aukštasis išsilavinimas
  • Puikūs žodinio ir rašytinio bendravimo įgūdžiai lietuvių kalba. Anglų ir rusų kalba - privalumas
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai
  • Iniciatyvumas, orientacija į rezultatą
  • Laiko valdymo įgūdžiai
  • Privalumas: darbo patirtis finansų įstaigose

Mes siūlome:

  • Galimybė dirbti profesionalų komandoje, dalintis patirtimi ir idėjomis
  • Galimybė augti ir tobulėti
  • Dinamišką ir tarptautinę darbo aplinką
  • Bendradarbiaujančią ir palaikančią komandą, kurioje gali kurti ir įgyvendinti savo idėjas
  • Galimybę dalį laiko dirbti per atstumą ir planuoti darbo valandas savarankiškai
  • Papildomų naudų krepšelis, į kurį įeina: sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas bei papildomos atostogų dienos
  • Mėnesinis darbo užmokestis siūlomas šiai pozicijai 2110 - 3170 EUR prieš mokesčius*
  • Galutinis darbo užmokesčio dydis priklauso nuo kandidato įgūdžių ir kompetencijos lygio. Atlyginimas Luminor yra tik viena iš atlygio politikos dalių.

Darbo skelbimas aktyvus iki Birželio 29 d.

Atlyginimas

2110-3170 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Luminor Bank AS Lietuvos skyrius

Luminor yra šiuolaikiškas naujos kartos bankų ir finansinių paslaugų teikėjas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, suprantantis savo vidaus rinkas ir klientų poreikius. Luminor, remiantis ilgamete dviejų pirmaujančių Šiaurės šalių bankų patirtimi ir verslo partneryste su pasauline investicine įmone „Blackstone“, yra trečia pagal dydį finansinių paslaugų teikėja Baltijos regione. Turėdama 1,3 milijono klientų bazę ir daugiau nei 2500 profesionalų komandą, Luminor siekia tapti pirmaujančia finansinių paslaugų teikėja Baltijos šalių verslui ir versliems žmonėms.
Prisijunkite prie mūsų ir tapkite mūsų naujausiu komandos nariu, darančiu pokyčius ir keliančiu bankininkystės pasaulį! Klientų aptarnavimo skyrius užtikrina aukštos kokybės klientų konsultacijų teikimą bei ypatingos aptarnavimo patirties kūrimą, tiek vidiniams tiek išoriniams klientams. Dėl to, ieškome talentingo komandos nario prisijunti prie motyvuotos komandos!
Переглянути всі оголошення цієї компанії (11)