№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Freelance filmavimų prodiuseris (-ė)

60-80 €/d. Neatskaičius mokesčių
Член асоціації „Unicorns Lithuania“
Vilnius - UAB „Pandos“
Nori išmokti video kūrimo paslapčių ir įgūdžių tiesiogiai dirbdamas su profesionalų komanda? Domina vizualinio turinio kūrimas bei trokšti įgyti patirties video gamybos srityje? Šiuo metu ieškome freelance filmavimų aikštelės prodiuserio(-ės) viename iš Bored Panda Studios kanalų- "Secret Diaries".

Darbo pobūdis:

  • Glaudžiai bendradarbiauti su filmavimo komanda;
  • Efektyvių darbo procesų kūrimas ir užtikrinimas;
  • Gamybos duomenų vedimas į Excel lenteles;
  • Vykdyti kasdienes vyresniosios prodiuserės pavestas užduotis;
  • Pavaduoti prodiuserę jos kasdienėse užduotyse;
  • Suorganizuoti filmavimo vietas;
  • Ieškoti papildomų, reikiamų komandos narių;
  • Organizuoti ir vykdyti aktorių atrankas.

Ko mes tikimės:

  • Komunikacijos įgūdžių ir gebėjimo dirbti su įvairiais žmonėmis;
  • MS Office, ypač Excel, žinių;
  • Darbštumo ir dėmesingumo detalėms;
  • Motyvacijos mokytis ir noro tobulėti;
  • Panašios darbo patirties (nėra būtina, bet būtų privalumas);
  • Gerų anglų kalbos žinių.

Ką mes siūlome:

Skatinsime mokytis papildomų įgūdžių, realizuoti savo talentus ar pomėgius ir juos taikyti darbe;
Suteiksime pietus ir užkandžius filmavimo aikštelėje (pasiruošimo dienomis kai nefilmuojama- pietūs nesuteikiami);
Suteiksime neįkainojamą galimybę dirbti kartu su dinamiška ir profesionalia komanda, įgyjant praktinės patirties video produkcijos pasaulyje;
Galimybę įsigilinti į skirtingų departamentų subtilybes, pasisemti patarimų/patirties iš profesionalų ir realiai susitepti rankas projektuose, kurie pasiekia mūsų vis didėjančią auditoriją.

Atlyginimas

60-80 €/d. neatskaičius mokesčių

UAB „Pandos“

Bored Panda is a leading art and pop culture magazine. Every month, Boredpanda.com is viewed nearly 80 million times. We’re self-funded, we’re growing fast, and we love what we do about as much as we love bamboo.We are trying to take over the world one article at a time from our headquarters in Vilnius, Lithuania. We’re looking for extraordinary people with social media, copywriting, marketing and engineering experience who want to play an active role in a fast-growing company and have a direct impact on its success.
Переглянути всі оголошення цієї компанії (9)
informacija apie UAB „Pandos“
2947 €
Vid. atlyginimas bruto
(93% didesnis už LT vidurkį)
269
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Дохід 2022 р.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1640 €
25% uždirba 1640-2163 €
25% uždirba 2163-2975 €
25% uždirba nuo 2975 €