№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування
Оголошення про роботу не активне
Ви не можете більше претендувати на це оголошення про роботу, але перегляньте інші:
UAB „Brasta Group“

Gamybos linijos operatorius

Iki 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Brasta Group“

Darbo pobūdis

Gamybos įrenginių valdymas, dalinė priežiūra;
Žaliavų, reikalingų gamybos procesui, paruošimas pagal instrukcijas;
Gaminamų produktų kokybės užtikrinimas, pagal nustatytus kokybės standartus;
Gamybinės dokumentacijos pildymas;
Dalyvavimas įrenginių remonto darbuose;

Reikalavimai

Kruopštumas ir atsakingumas;
Noras mokytis ir tobulėti;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Galimybė dirbti pamainomis;
Patirtis gamybinėje įmonėje – privalumas;

Siūlome

Itin draugišką kolektyvą ir puikią atmosferą darbe.
Socialines garantijas.
Laiku mokamą atlyginimą.
Išskirtines nuolaidas įmonės gaminamai produkcijai.
Galimybę kilti karjeros laiptais.

Kviečiame prisijungti prie draugiškos komandos, kuri padės mokytis ir tobulėti.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Nemokami skiepainuo gripo ir pneomakoko

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

Iki 1500 €/mėn. į rankas
Už gerus darbos rezultatus mokami priedai .

UAB „Brasta Pack“ yra sėkmingai veikianti įmonė, priklausanti tarptautinei įmonių grupei, „Brasta Group“. “Brasta Group” veiklą pradėjo 1996 metais Kaune. Įmonės išskirtinumas – skirtingų produktų pateikimas vartotojams, aukščiausios kokybės ir patikimumo užtikrinimas.Atsižvelgdami į didėjančius vartotojų poreikius, nuolat ieškodami ir priimdami naujus iššūkius, sparčiai plečiame savo veiklą ir ieškome gamybos linijų operatorių.
informacija apie UAB „Brasta Group“
3
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2022 m.