№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

IEŠKOME-Pagalbinio darbuotojo (-ojos) dirbti virtuvėje

1500-1600 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

DARBAS VOKIETIJOJE
Naujai atidarytame automobilių parke-laisvalaikio centre reikalingi motyvuoti ir ilgalaikio darbo ieškantys PAGALBINIAI KAVINĖS DARBUOTOJAI.

DARBO POBŪDIS:

Darbas virtuvėje – daržovių ir vaisių plovimas bei pjaustymas, pagalba prie picų ir mėsainių ruošimo. Maisto kepti ir virti nereikia.
Darbo laikas: dirbama penkias dienas per savaitę, 8 valandas per dieną. Darbas pamainomis, 6:00-14:00 bei 14:00-22:00.

Reikalavimai darbuotojui :
Anglų arba Vokiečių kalba;
Panašaus darbo patirtis – privalumas;
Noras ir motyvacija dirbti bent 3 mėnesius;
Gebėjimas greitai mokytis ir dirbti komandoje.

Įmonė siūlo :
Lanksčias darbo valandas;
Nemokamą gerą apgyvendinimą;
Galimybę dirbti su antra puse;
Lietuvišką sutartį su visomis socialinėmis garantijomis;
Darbas ne komandiruočių principu;
Maitinimą už specialią kainą.

Atlyginimas 1500 – 1600 EUR.

Domina šis pasiūlymas ? Skambinkite mums +37068588777

Atlyginimas

1500-1600 €/mėn. į rankas

„Hirelabas“ įmonių grupė

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.
Переглянути всі оголошення цієї компанії (9)