№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування
„Hirelabas“ įmonių grupė

IEŠKOME - Pagalbinių darbuotojų viežbutyje

1500-1600 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

DARBAS VIEŽBUTYJE VOKIETIJOJE ( DARBAS POROMS )
Jei ieškote stabilaus, Jūsų kvalifikaciją atitinkančio ir orų atlyginimą suteikiančio darbo, tuomet siūlome Jums naujas galimybes.
Stabiliai mokamas atlyginimas, rūpestis, pagarba bei pagalba darbuotojui – mūsų veiklos prioritetai.
IEŠKOME:

1.Pagalbinės darbininkės virtuvėje. Pasikartojančių savaitinių furšetų ruošimas, patiekalai praktiškai jau paruošti, lengvai pagaminami. Taip pat indų plovimas. Darbo laikas 14-22:00 val., švediško stalo ruošimas nuo: 17:30 – 20:00 val.
2.Ūkvedžio, lauko darbininko: 15000 kv.m sodas -pjauti veją, pašalinti piktžoles ir pan., paremontuoti dviračius ir atlikti kitus reikalingus smulkius darbus . Darbo laikas nuo 8 -16 val.

Reikalavimai darbuotojui :
Anglų arba Vokiečių kalba;
Panašaus darbo patirtis – privalumas;
Kruopštumas;
Motyvacija dirbti ir užsidirbti.

Įmonė siūlo :
Lanksčias darbo valandas;
Nemokamą gerą apgyvendinimą;
Galimybę dirbti su antra puse;
Lietuvišką sutartį su visomis socialinėmis garantijomis;
Darbas ne komandiruočių principu;
Kaupiami atostoginiai.

Atlyginimas 1500 – 1600 EUR.

Domina šis pasiūlymas ? Skambinkite mums

Atlyginimas

1500-1600 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.