№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Ikimokyklinio ugdymo mokytojas

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - Phoenix Leaders Lietuva, UAB

Darbo pobūdis

Ieškome kūrybingo ir atsidavusio ikimokyklinio ugdymo pedagogo (-ės). Jūsų pagrindinė užduotis bus užtikrinti kokybišką vaikų ugdymą ir lavinimą ikimokyklinio ugdymo įstaigoje.

Pagrindinės atsakomybės:

Planuoti ir vykdyti ugdymo veiklas pagal ikimokyklinio ugdymo programas.
Kurti ir palaikyti teigiamą ugdymo aplinką, skatinančią vaikų socialinę, emocinę ir intelektualinę raidą.
Bendradarbiauti su tėvais, teikiant jiems grįžtamąjį ryšį apie vaikų pasiekimus ir elgesį.
Dalyvauti komandinėse veiklose ir pedagoginėse sesijose su kitais darželyje dirbančiais pedagogais.
Užtikrinti vaikų saugumą ir gerovę.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis pedagoginis išsilavinimas ikimokyklinio ugdymo srityje.
Kalbos - Lietuvių, anglų rusų. (vaikų grupės darželyje yra lietuvių, rusų ir anglų kalba)
Patirtis dirbant su ikimokyklinio amžiaus vaikais.
Puikūs komunikacijos ir bendradarbiavimo įgūdžiai.
Kūrybiškumas, iniciatyvumas ir atsakingumas.
Gebėjimas kurti ir palaikyti saugią ir stimuliuojančią aplinką vaikams.

Mes siūlome

Konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas.
Profesionalias augimo ir tobulėjimo galimybes.
Draugišką ir palaikančią komandą.
Šiuolaikiškas ir gerai įrengtas darbo sąlygas.
Galimybę prisidėti prie vaikų ugdymo ir jų ateities kūrimo.

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai Nemokamas maitinimas

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas

Phoenix Leaders Lietuva, UAB

GERVUOGĖ – daugiakultūriška, šiuolaikiška, ugdymo naujovėms atvira ugdymo įstaiga, kuri teikia kokybišką ugdymą ikimokyklinio amžiaus vaikams.
informacija apie Phoenix Leaders Lietuva, UAB
8
Darbuotojų skaičius
5-10 tūkst. €
Дохід 2023 р.