№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування
Оголошення про роботу не активне
Ви не можете більше претендувати на це оголошення про роботу, але перегляньте інші:
UAB „Raben Lietuva“

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) Kaune

Nuo 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Розрахувати »
Нетто на місяць
Kaunas - UAB „Raben Lietuva“

Darbo pobūdis

  • koordinuoti paslaugos teikimo procesus;
  • konsultuoti mūsų klientus visais klausimais, susijusiais su mūsų paslaugomis;
  • administruoti užsakymus ir suteikti savalaikį nepriekaištingą grįžtamą ryšį mūsų klientams;
  • priimti klientų užklausas telefonu ir elektroniniais kanalais.

Reikalavimai darbuotojui

  • patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • tau tikrai patinka bendrauti su žmonėmis ir Tu gerai moki amortizuoti žmonių emocijas;
  • stipri orientacija į aukštą klientų aptarnavimo kokybę;
  • puikios lietuvių kalbos žinios;
  • anglų kalbos žinios B1 lygiu.

Kas Tavęs laukia pas mus

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Stalo futbolas Nemokami užkandžiai Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
▪ sveikatos draudimas;
▪ galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;
▪ iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
▪ karjeros galimybės;
▪ nuolatiniai mokymai;
▪ kitos kompanijos naudos.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlygio paketą sudaro pagrindinis atlyginimas ir ketvirtinis priedas, priklausantis nuo rezultatų.

Raben Grupė yra logistikos operatorius, teikiantis paslaugas mažoms, vidutinio dydžio ir didelėms bendrovėms, kurios nusprendžia pasinaudoti plataus spektro logistinėmis paslaugomis. Šioms bendrovėms ir kartu su jomis, Raben Grupė sukūrė ir įgyvendino modernius sprendimus, susijusius su prekių transportavimu ir sandėliavimu.
Nuolat augame ir plečiame savo pozicijas, todėl kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Daugiau informacijos:

informacija apie UAB „Raben Lietuva“
111
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.