№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Krautuvo vairuotojas (-a)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Ieškome naujo kolegos - krautuvo vairuotojo (-os). Prisijunk prie šaunios Ecoservice komandos!

Darbo funkcijos:
Popieriaus ir plastikų iškrovimas ir pakrovimas;
Atliekų sandėliavimas;
Atliekų iškrovimas ir pakrovimas į sunkvežimius, kiti darbai sandėlyje.

Darbo grafikas slenkantis, dieninėje arba naktinėje pamainoje (pagal susitarimą).
Darbo vieta: Pramonės g. 8, Šiauliai

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas, darbštumas ir žalingų įpročių neturėjimas;
Ieškome žmogaus su krautuvo vairuotojo pažymėjimu bei TR2 ir SM kategorijomis;
Darbo patirtis su teleskopiniu krautuvu - labai didelis privalumas.

Darbo užmokestį - nuo 800 iki 1200 eur atskaičius mokesčius (į rankas);
150 eurų premija už rekomenduotą draugą į laisvą poziciją;
Draugišką kolektyvą;
Visas būtinas apsaugos priemones ir darbo aprangą;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti tel. Nr. +37062671548 arba siųsti gyvenimo aprašymą.
UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

ECOSERVICE grupė

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 850 įvairių specializacijų darbuotojų.
Переглянути всі оголошення цієї компанії (27)
informacija apie ECOSERVICE grupė
1990 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
967
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1154 €
25% uždirba 1154-1705 €
25% uždirba 1705-2409 €
25% uždirba nuo 2409 €