№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Фахівець з контролю вантажів (позмінна робота)

1100-1800 €/міс. Брутто
Розрахувати »
Нетто на місяць
Вільнюс - EVERWEST, UAB

Описання роботи

Mes turime ilgametę patirtį logistikos srityje. Vadovaujamės vakarietiškos kokybės standardais savo klijentų pristatymams, map su beveik 6000 patyrusių specialistų komanda. Patirtis, patikimumas, ekspertiškumas, inovacijos, pripažinimas, pasitikėjimas - šios pagrindinės vertybės plėtojamos visuose mūsų procesuose. Organizacijoje tikime, kad žmonės yra mūsų didžiausia stiprybė. Čia puoselėjame draugišką, atvirumu, įsitraukimu ir pasitikėjimu grįstą įmonės kultūrą. Jeigu mūsų vertybės atliepia tavąsias – kviečiame prisijungti prie Everwest” команди. Siekime karjeros aukštumų drauge.

Šiuo metu ieškome: Krovinių kontrolės specialisto (-ės).

Darbo pobūdis:

  • Ypatingai svarbių krovinių transportavimo stebėjimas;
  • Transportavimo metu iškilusių problemų sprendimas;
  • Komunikacija su vairuotojais jiems rūpimais klausimais;
  • Su transportu susijusios dokumentacijos administravimas.

Reikalavimai:

  • Atsakingumas, gebėjimas analyzoti informaciją ir priimti sprendimus savarankiškai;
  • Puikios lietuvių ir rusų kalbos žinios (anglų kalbos mokėjimas - privalumas);
  • програмне забезпечення MS Excel;
  • Galimybė dirbti naktimis ir savaitgaliais (darbas pamainomis);
  • Privalumas – darbo patirtis tarptautinių pervežimų srityje.

Mes siūlome:

Darbo vieta: Metalo g.12., Vilnius.

Mėnesinis valandinis atlyginimas (bruto) nuo 6,81 € iki 8,85 € (konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams).

Будьте впевнені, що компанія Everwest darbuotojas gauna papildomų naudų paketą, į kurį įeina:

Augimo galimybės: profesionali ir palaikanti komanda, vadovų ugdymo programos. Galimybė tobulėti dalyvaujant tiek vidiniuose, tiek išoriniuose mokymuose.

Sveikata ir gerovė: sveikatos draudimas. Modernus ir ergonomiškai įrengtas biuras, su poilsio zonomis, lauko terasamis ir sporto sale. Restoranas, kuriame, taikomos išskirtinės kainos darbuotojams.

Pripažinimas ir apdovanojimai: laisva diena gimimo dienos mėnesį, bei dovanos per šventes ar darbo įmonėje sukakties proga. Įvairūs įmonės renginiai, geriausių įmonės darbuotojų rinkimai, bei darbuotojų iniciatyva veikiantys bendraminčių klubai.

Зарплата

1100-1800 €/міс. брутто

EVERWEST, UAB

«Everwest» має 27-місячну кров’яну територію, що містить 2400 вільних парків транспортних засобів, які концентруються в Rytų šalių і Azijos rinkose. Kartu su daugiau nei 6000 darbuotojų komanda „Everwest nuolat plečia veiklą naujose rinkose, diegdama modernius ir tvarius sprendimus bei stiprindama savo lyderystę individualių, į klientą orientuotų logistikos paslaugų srityje. Everwest paslaugas renkasi visame pasaulyje žinomi prekės ženklai.
Переглянути всі оголошення цієї компанії (4)