№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Laisvai samdoma (-as) rekvizito ir filmavimo aikštelės dailininkė (-as)

75 €/d. Neatskaičius mokesčių
Член асоціації „Unicorns Lithuania“
Vilnius - UAB „Pandos“
Esi kūrybinga (-as), drąsi (-us) ir mėgstanti (-is) iššūkius? Nori realizuoti savo kūrybines idėjas? Tuomet Bored Panda Studios ieško būtent tavęs! Šiuo metu ieškome LAISVAI SAMDOMO (-OS) REKVIZITO IR AIKŠTELĖS DAILININKO (-ĖS). 🐼

Darbo pobūdis:

  • Kūrybinių idėjų įgyvendinimas filmavimo aikštelėje pagal tam tikrą temą/viziją;
  • Reikalingo rekvizito gamyba;
  • Glaudus bendradarbiavimas su komanda kuriant viziją filmavimo aikštelėje (baldų/dekoracijų statymas, spalvų derinimimas ir kt. interjero elementai);
  • Idėjų kūrimas;
  • Pagalba filmavimo metu;
  • Prisidėjimas prie turinio, kurį žiūri milijonai žmonių;
  • Buvimas dalimi puikios kūrybinės komandos ir dinamiškos aplinkos.

Ko mes tikimės:

  • Įgūdžių naudotis įrankiais, tokiais kaip žirklėmis, adata, peiliu, karštų klijų pistoletu, atsuktuvu ar grąžtu;
  • Žinių apie interjero dizainą ir supratimą apie pagrindines spalvų derinimo taisykles;
  • Žinių, kaip dirbti su scenų konstrukcijomis, taip pat igūdžių surinkti ar sutvarkyti baldus;
  • Noro mokytis naujų dalykų;
  • Estetinio pojūčio;
  • Gebėjimo kūrybiškai ir greitai parengti rekvizitus su turimomis priemonėmis;
  • Drąsos priimti savarankiškus sprendimus;
  • Teigiamo požiūrio;
  • Gebėjimo priimti konstruktyvią kritiką kaip galimybę augti;
  • Išsilavinimas interjero dizaino/ scenografijos/ filmavimų srity būtų privalumas.

Ką mes siūlome:

  • Skatinsime mokytis papildomų įgūdžių, realizuoti savo talentus ar pomėgius ir juos taikyti darbe;
  • Suteiksime pietus ir užkandžius filmavimo aikštelėje (pasiruošimo dienomis kai nefilmuojama- pietūs nesuteikiami);
  • Suteiksime neįkainojamą galimybę dirbti kartu su dinamiška ir profesionalia komanda, įgyti praktinės patirties video produkcijos pasaulyje;
  • Galimybę įsigilinti į skirtingų departamentų subtilybes, pasisemti patarimų/patirties iš profesionalų ir realiai susitepti rankas projektuose, kurie pasiekia mūsų vis didėjančią auditoriją.

Atlyginimas

75 €/d. neatskaičius mokesčių

UAB „Pandos“

Bored Panda is a leading art and pop culture magazine. Every month, Boredpanda.com is viewed nearly 80 million times. We’re self-funded, we’re growing fast, and we love what we do about as much as we love bamboo.We are trying to take over the world one article at a time from our headquarters in Vilnius, Lithuania. We’re looking for extraordinary people with social media, copywriting, marketing and engineering experience who want to play an active role in a fast-growing company and have a direct impact on its success.
Переглянути всі оголошення цієї компанії (5)
informacija apie UAB „Pandos“
2828 €
Vid. atlyginimas bruto
(86% didesnis už LT vidurkį)
285
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1693 €
25% uždirba 1693-2186 €
25% uždirba 2186-3098 €
25% uždirba nuo 3098 €