№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування
Оголошення про роботу не активне
Ви не можете більше претендувати на це оголошення про роботу, але перегляньте інші:
UAB „Matematikos mokykla“

Matematikos, Chemijos arba Fizikos Specialistė (-as)

1550 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Розрахувати »
Нетто на місяць
Kaunas - UAB „Matematikos mokykla“

Ateik pas mus!

Gerai išmanai matematiką, chemiją arba fiziką, tačiau atsibodo kitų įmonių pasiūlymai vergauti už skatikus? Ateik pas mus! Tavo karjera Matematikos Mokykloje - tai puikiai apmokamas darbas mokytojams ir korepetitoriams Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.

Reikalavimai

 • Puikios matematikos, chemijos arba fizikos žinios. Išspręsti 23 Hilberto problemų neprašysime, tačiau jei Tavo kompetencija baigiasi ties 8 klasės kursu, pamiršk šį pasiūlymą. Neprašysime parodyti diplomo ar pasigirti darbo patirtimi, tačiau Tavo žinias patikrinsime pirmo pokalbio metu.

 • Geros lietuvių kalbos žinios. Neprivalai būti nacionalinio diktanto laureatė (-as), tačeu rašiba irskiriba be klajdų Tau turėtų būti paprasta kaip du kart du.

 • Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai. Serverių priežiūros specialistą turime, tačiau turi suprasti daugiau nei tai, kad „kompiuterinis raštingumas“ nėra procesas, kurio metu turėsi paimti rašiklį ir juo ką nors užrašyti ant kompiuterio.

 • Kruopštumas ir atsakingumas. Esame kantrūs ir atsakome į kiekvieną klausimą, o kartais net atleidžiame klaidas. Fizinių bausmių netaikome, tačiau Tau turėtų būti savaime suprantama, jog aplaidžiai atlikusi-(ęs) paskirtas užduotis, mėnesio pabaigoje apgausi ne vargšą moksleivį, ne kvailą darbdavį, ir netgi ne vagis ar banditus valdžioje, o tik pati(-s) save.

 • Pastovumas. Neieškome draugystės iki grabo lentos, tačiau pusmečio trukmės neįpareigojantys santykiai mūsų nedomina.

 • Nepriekaištinga išvaizda. Padarysime viską, jog į darbą eitum lyg į šventę, todėl prašysime atrodyti atitinkamai. Ant svarstyklių nekelsime ir žingsniuoti podiumu neliepsime, tačiau nepamiršk, jog būsi atsakinga (-as) už moksleivių mokymą, o ne jų gąsdinimą.

 • O visų svarbiausia - pagarba moksleiviui. Nedelsiant atsisveikinsime net ir su geriausiu specialistu, jei jo mokymų strategijoje yra vietos nepagarbiam bendravimui ar asmeniniams nusistatymams net ir negabiausio moksleivio atžvilgiu.

Mes Tau siūlome

 • Patogų darbo laiką. Žadintuvą mesk į šiukšlių dėžę, nes 8 val. ryto galėsi būti ne darbe, o savo lovoje.

 • Lankstų darbo grafiką. Jei rytais esi užimta(-s) studijomis, darbą galėsi pradėti joms pasibaigus. O gal jau turi darbo vietą, tačiau nori dirbti papildomai? Suteiksime šią galimybę. Mažiausias darbo krūvis – 0,5 etato (20 val. per savaitę), vėliausia galima darbo pradžia – 15.00 val.

 • Puikią darbo aplinką. Modernūs ir tvarkingi biurai su nemokamais užkandžiais ir gėrimais - tik vienas iš daugybės privalumų. Vadovė pakankamai adekvati, o kartais net šiek tiek sukalbama. Už nugaros tikrai nestovės ir rimbu neplaks.

 • Išsamius apmokymus. Mokytis iš klaidų nereikės – pilnai paruošime Tave nuo bendravimo su moksleiviais iki sudėtingų uždavinių sprendimo. Dar geriau – sumokėsime Tau už mokymuose praleistą laiką! Tačiau nuvilsime fantazijų pasaulio gyventojus, planuojančius kandidatuoti su minimaliomis žiniomis, o likusias žinias norinčius gauti mūsų sąskaita – iškrypusių fantazijų įgyvendinimui yra kitų vietų.

 • Oficialius darbo santykius. Ypač rūpinamės savo darbuotojais, todėl skirtingai nuo kitų korepetitorių įmonių, kurios „įdarbina“ liepdamos įregistruoti individualią veiklą ir "pamiršta" paminėti, kad po metų teks pačiam susimokėti Sodrai ir VMI, Matematikos Mokykla siūlo darbo sutartį. O visai tai - oficialus darbo stažas, apmokamos atostogos, galimybė gauti paskolą banke ir jokių papildomų mokesčių.

 • Garantuotą darbo vietą. Gana klausytis pažadų apie šviesų rytojų 3 mėnesius iš eilės, po kurių sužinai, jog bandomuoju laikotarpiu per mažai keliaklupsčiavai, todėl darbo negausi. Jei atitiksi keliamus reikalavimus, Tave įdarbinsime iškart ir be jokio bandomojo laikotarpio.

 • Fiksuotą užmokestį. Skirtingai nuo kitų korepetitorių įmonių, kuriose atlyginimas priklauso nuo klasėje esančių mokinių skaičiaus, mes mokame fiksuotą atlyginimą. Kitaip tariant, net ir sumažėjus darbo krūviui (pvz. vasarą), gausi tą patį atlygį!

 • Gerą, nuolat kylantį atlyginimą. Visiško kosmoso nemokėsime, tačiau kosmonautų ir neieškome. Gyventi „nuo algos iki algos“ tikrai neteks – už pilną etatą jau pirmą mėnesį siūlome 1550 EUR prieš mokesčius. O toliau – dar daugiau!

Atlyginimas

1550 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas nurodytas dirbant pilnu etatu ir mokant moksleivius iki 12 klasės.
UAB „Matematikos mokykla“

UAB „Matematikos mokykla“

Rezultatai niekada nemeluoja! Matematikos Mokykla yra pelniusi garbingą “TOP Įmonė 2022” titulą, kuris suteikiamas įmonėms, reprezentuojančioms skaidrų verslą, inovatyvumą, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą verslo aplinkai, įstatymams bei moralės principams.

Griežtus “TOP Įmonė” kriterijus atitinka tik 6% Lietuvos įmonių, todėl dirbdami Matematikos Mokykloje, visuomet būsite tikri, jog bendradarbiaujate su solidžia ir stabiliai augančia įmone, besąlygiškai vykdančia visus savo įsipareigojimus darbuotojams, kuriančia ilgalaikę vertę ir klojančia tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei.
informacija apie UAB „Matematikos mokykla“
1407 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2021 m.