№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Medienos gaminių pardavėjas

1000-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Розрахувати »
Нетто на місяць
Klaipėda - UAB „Marvud“

Darbo pobūdis

Įmonė užsiimanti medienos ir medinių statinių prekyba, termo medienos gamyba, teikianti medinių statinių montavimo paslaugas ieško pardavėjo darbui įmonės bazėje netoli Kretingos. Pareigos- medienos gaminių ir statinių pardavimas, pakrovimas, darbas autokrautuvu, užsakymų priėmimas ir atidavimas, bendravimas su klientais, tiekėjais. Ieškome žmogaus turinčio patirties pardavimuose, bent minimalių žinių medienos gaminiuose. Siūlome bazinį atlyginimą + procentas nuo sugeneruotos apyvartos.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis
Motyvacija ir iniciatyvumas
Vairuotojo teisės

Atlyginimas

1000-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Marvud“

UAB Marvud - prekyba mediena, termomedienos gamyba, medinių konstrukcijų montavimas.
informacija apie UAB „Marvud“
3
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2023 m.