№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

.NET Jaunesnysis programuotojas (-a)

350-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AMIDUS“

Darbo pobūdis

Prie mūsų komandos kviečiame prisijungti naują narį, dirbsiantį logistikos ir sandėlių valdymo sprendimų kūrimo srityje.

  • esamos sandėlio valdymo programos tobulinimas, palaikymas
  • incidentų sprendimas bendraujant su galutiniu vartotoju

Reikalavimai darbuotojui

  • laiko planavimo bei darbo organizavimo įgūdžiai
  • domėjimasis naujausiomis programavimo tendencijomis
  • gebėjimas skaityti ir suprasti techninę literatūrą anglų kalba
  • gebėti greitai įsisavinti naujoves bei dirbti tiek individualiai, tiek komandoje

Privalumai:
  • programavimo patirtis
  • logistikos ir/arba sandėlių procesų išmanymas
  • .NET, .NET Core, C#, WPF, Windows Forms, SSRS, SQL Server, PostgreSQL, GIT

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Stalo futbolas Žaidimų konsolės

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

350-1200 €/mėn. į rankas

UAB „AMIDUS“

Amidus specializuojasi Microsoft technologijose: Power Platform, Power Apps, Power Automate, M365, O365, Dataverse, SharePoint Online jau daugiau nei 10 metų.

Sprendimus diegiame lietuviškose ir tarptautinėse įmonėse - Ignits, Kitron, Venipak, Gjensidige, EIGE ir t.t.

Jei tau prie širdies Microsoft Low Code/No Code koncepcija, tuomet turime tau vietą mūsų komandoje. Viską galima nesunkiai išmokti ir nereikia turėti patirties.

Mes esame išlaikę Microsoft kvalifikacijų egzaminus ir sėkmingai įgyvendiname įvairaus sudėtingumo projektus. Tikime, kad atsidavę darbui bei įsiklausę į kliento poreikius galime pasiekti pačių geriausių rezultatų.

Apie viską detaliau - www.amidus.lt
informacija apie UAB „AMIDUS“
2104 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2023 m.