№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) (Boutiq)

1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - A. Zakaro firma IĮ

Darbo pobūdis

Išskirtinei BOUTIQ rinktinių batų parduotuvei, esančiai Vilniaus miesto senamiestyje, ieškome pardavėjo (-os) - konsultanto (-ės).
Jei esi organizuota asmenybė, mėgsti bendrauti bei domiesi mada, siūlome prisijungti prie mūsų draugiškos komandos.

Reikalavimai darbuotojui

  • Profesianalus klientų konsultavimas ir aptarnavimas:
  • puikūs bendravimo ir konfliktų sprendimų įgūdžiai;
  • atsakingas požiūris į darbą;
  • motyvacija tobulėti ir siekti geriausių rezultatų;
  • anglų/rusų kalbos mokėjimas (privalumas).

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas;
  • konkurencingą atlyginimą;
  • lankstų darbo grafiką, patogų darbo laiką;
  • karjeros galimybes;
  • darbo vieta: Trakų g. 11, Vilnius.

Atlyginimas

1000 €/mėn. į rankas
informacija apie A. Zakaro firma IĮ
1546 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
193
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1039 €
25% uždirba 1039-1249 €
25% uždirba 1249-1691 €
25% uždirba nuo 1691 €