№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

1300-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Розрахувати »
Нетто на місяць
Kaunas - UAB „Superbox“

Darbo pobūdis

Ieškome mėgstančio bendrauti pardavėjo-konsultanto SUPERBOX fizinėje parduotuvėje-ekspozicijoje Kaune, Raudondvario pl. 150. (Darbo laikas I-V nuo 8:00 iki 17:00 su pietų pertrauka.) Tikimės, kad naujas SUPERBOX komandos narys susidomės plačiu ir įvairiu pakuočių pasauliu. Nuobodu pas mus tikrai nebus! Kad startas būtų sėkmingas, apmokysime ir suteiksime visokeriopą pagalbą. Jei ieškote įtraukiančio ir ilgalaikio darbo, šis pasiūlymas kaip tik Jums.

Būsi atsakinga (-as) už:

Klientų konsultavimą fizinėje parduotuvėje bei internetu
Ilgalaikių ir kokybiškų santykių su verslo klientais palaikymą
Darbą su kasos aparatu
Sąskaitų išrašymą ir pajamavimą

Reikalavimai darbuotojui

Lietuvių kalba
Anglų kalba (Rusų kalba - privalumas)
Kompiuterinis raštingumas
Komunikabilumas
Patirtis aptarnaujant klientus

Mes siūlome:

Malonų bendravimą ir draugišką kolektyvą;
Metinius priedus;
Nemokamas pramogas;
Karjeros perspektyvas augančioje kompanijoje.

Atlyginimas

1300-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo darbuotojo kvalifikacijos bei patirties.
Daugiau informacijos telefonu: +37069912612

UAB „Superbox“

SUPERBOX – sparčiai auganti pakuočių el. parduotuvė Baltijos šalyse. Šiuo metu produkciją parduodame ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje bei Suomijoje.
Jau visai netrukus SUPERBOX startuos su nauja el. parduotuvės versija ir toliau tęs plėtrą į kitas šalis.
Ieškome naujų išmanių mūsų komandos narių, kurie galėtų prisidėti prie SUPERBOX augimo. Tikimės rasti iniciatyvius ir smalsius kolegas, kurie nebijotų naujų technologijų ir norėtų kartu tobulėti ir mokytis.
Переглянути всі оголошення цієї компанії (2)
informacija apie UAB „Superbox“
845 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2023 m.