№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування
Оголошення про роботу не активне
Ви не можете більше претендувати на це оголошення про роботу, але перегляньте інші:
UAB „Polonezas“

PARDAVĖJAI (-UI) – KONSULTANTEI (-UI) (laikinas darbas: Kėdainiuose arba Jonavoje)

50-60 €/d. Neatskaičius mokesčių
Розрахувати »
Нетто на місяць
Kėdainiai, Jonava - UAB „Polonezas“

Darbo pobūdis

Prekyba fejerverkais laikotarpiu nuo 2022.12.09 iki 2023.01.05*
Darbas Kėdainių arba Jonavos mieste (su galimybe pasirinkti)

(*darbo pradžios data derinama individualiai)

Reikalavimai darbuotojui

  • greitas naujos informacijos įsisavinimas, gebėjimas bendrauti su įvairiais žmonėmis, energingumas
  • pardavėjo (-os) darbo patirtis, darbo kasos aparatu įgūdžiai privalumas, jei neturite patirties – apmokome
  • sąžiningumas ir nepriekaištinga reputacija privaloma

Įmonė siūlo

lankstų darbo grafiką su galimybe dirbti nepilną darbo dieną, savaitę
galimybę pasirinkti darbo vietą ir darbo pradžios datą
gerą uždarbį per trumpą laiko tarpą

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

50-60 €/d. neatskaičius mokesčių
Detalesnė informacija tel. nr.

UAB "POLONEZAS" - tai įmonė veikianti nuo 1991 m. Esame didžiausi Lietuvoje pirotechnikos, fejerverkų ir konfeti prekių importuotojai. Siūlome savo klientams ir partneriams nuo paprasčiausių, iš anksto pilnai paruoštų kliento asmeniniam naudojimui, nedidelių, tačiau labai efektingų fejerverkų, iki galingų, profesionalių muzikos ir šviesos spektaklių organizavimo paslaugų visoje Lietuvoje. Visuomet siūlome itin platų prekių bei paslaugų spektrą. Ištisus metus prekiaujame šventiniais fejerverkais bei kita, renginių, švenčių ir vakarėlių vaizdiniam apipavidalinimui skirta atributika.
informacija apie UAB „Polonezas“
798 €
Vid. atlyginimas bruto
28
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 353 €
25% uždirba 353-750 €
25% uždirba 750-1382 €
25% uždirba nuo 1382 €