№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування
„Hirelabas“ įmonių grupė

PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė)

1400-1600 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Vilkaviškis - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Darbo vieta - Marijampolėje.

Ieškome pardavimų komandos vadovo, norinčio ir galinčio prisijungti prie ambicingos bei augančios kompanijos, kurio pagrindinės atsakomybės būtų:
  • Pardavimų komandos darbo planavimas, organizavimas ir valdymas;
  • Pardavimų vystymas Lietuvoje ir užsienio rinkose - Vokietija, Olandija, Lenkija ir kt.: naujų pardavimo kanalų paieška, bendradarbiavimo plėtojimas ir palaikymas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, derybos, sutarčių sudarymas;
  • Pardavimų proceso organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (vadybos/rinkodaros srityse);
  • Sėkminga, ne mažesnė nei 2 metų patirtis B2B pardavimų srityje;
  • Vadovaujamo darbo patirtis;
  • Puikios lietuvių ir rusų kalbų žinios;
  • Gebėjimas greitai priimti sprendimus, stipri orientacija į rezultatus, gebėjimas organizuoti, planuoti užduotis, savarankiškumas ir atsakingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Galimybė vykti į komandiruotes.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomos apmokamos atostogos

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai
  • Įdomų ir atsakingą darbą stiprioje augančioje kompanijoje;
  • Finansinius priedus, priklausančius nuo rezultatų;
  • Dinamišką, kupiną iššūkių ir profesinio augimo darbo aplinką;
  • Galimybę prisidėti prie verslo vystymo ir plėtros;
  • Profesionalų ir draugišką kolektyvą;
  • Visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti;
  • Kitas priemones, reikalingas darbui, įskaitant automobilį;

Atlyginimas

1400-1600 €/mėn. į rankas
Priedai už pasiektus rezultatus.

HireLabas Grupė – tai 2015 įkurta tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Olandijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas.