№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

PHP Laravel programuotojas

Nuo 4300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Розрахувати »
Нетто на місяць
Klaipėda - Creative Partner, UAB

Darbo pobūdis

Įmonė Creative Partner projektuojame ir plėtojame pažangius skaitmeninius sprendimus mūsų klientams ir ieškome motyvuoto ir entuziastingo PHP/Laravel programuotojo, kuris prisijungtų prie mūsų komandos Klaipėdoje biure arba dirbtų nuotoliniu būdu.

Jei esi motyvuotas komandos žaidėjas (team lead), kuris gali greitai mokytis ir pritaikyti žinias sprendimams, bei pasiūlyti juos kitiems komandos nariams. Tu esi proaktyvus, niekada nepriimi esamos padėties kaip savaime suprantamos ir visada nori suprasti, kaip viskas veikia ir kodėl. Tau patinka švarus kodas ir stengiesi išlaikyti paprastumą. Nuolat ieškai geresnių sprendimų.

Būdamas PHP programuotoju įmonėje Creative Partner, prisijungsi prie pažangios komandos, kurioje kuriame mokymų platformos skirtos pasaulinei rinkai kūrimo. Dalyvausi projekto planavime, darbo proceso tobulinime, retrospektyvoje, tyrimuose ir pan.

Reikalavimai darbuotojui

Kandidatas šiai pozicijai turėtų atitikti šiuos reikalavimus:
  • Dėmesys detalėms ir atsakingumas.
  • Atvirumas ir noras mokytis naujų dalykų.
  • Noras kurti efektyvų, gerai struktūruotą ir suprantamą kodą.
  • Patirtis su PHP/Laravel (3+ metai).
  • Patirtis dirbant su reliacinėmis duomenų bazėmis - MySQL ir pan.
  • Žinios apie HTML, CSS, JavaScript
  • Žinios apie Agile principus.
  • Kūrybiškas mąstymas ir drąsa išbandyti naujus dalykus;

Anglų kalbos bendravimo įgūdžiai didelis privalumas.

Labai vertinga patirtis su:
  • Patirtis su Laravel karkasu.
  • Patirtis su VueJS
  • Patirtis projektuojant ir kuriant API.
  • Siūlome
  • Įdomias užduotis ir laisvę daryti įtaką agilėje aplinkoje.
  • Dalyvavimą sprendimų, kurie didina verslo produktyvumą, kūrime.
  • Galimybę artimai bendradarbiauti su verslo vartotojais.
  • Neformalią ir jaukią aplinką.
  • Galimybę augti tiek profesiniu, tiek asmeniniu lygiu.
  • Šiek tiek išprotėję, bet profesionalūs kolegos.
  • Skatinanti darbo atmosfera ir, žinoma, nuotolinis darbas.

Konkurencingas atlyginimas nuo 4300 EUR bruto (prieš mokesčius). Tikslus pasiūlymas bus pasiūlytas atsižvelgiant į kandidato patirtį.

Prašome atsiųsti mums savo gyvenimo aprašymą su neprivaloma motyvacinio laiško kopija el. paštu arba susisiekite su mumis per LinkedIn, ir mes su jumis susisieksime.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos

Sveikatingumas

Sporto klubo abonementas

Biuras

Stalo futbolas Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

Nuo 4300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
informacija apie Creative Partner, UAB
2916 €
Vid. atlyginimas bruto
(91% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.