№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Platearbeidere

25-27 €/val. Neatskaičius mokesčių
Užsienis: Norvegija - SONAR STOR-OSLO AS

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusių ir įgudusių "platearbeiderių", norinčių prisijungti prie mūsų komandos. Kurie bus atsakingi už įvairių rūšių lakštų medžiagų apdirbimą, formavimą ir montavimą. Tai apims pjovimą, virinimą, šlifavimą ir detalių montavimą.
Taip pat būtina gebėti skaityti brėžinius ir komunikuoti angliškai.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis norvegijoje platearbeider darbuose
Gebėjimas skaityti brėžinius ir suprasti technines specifikacijas
Geri anglų kalbos bendravimo įgūdžiai
Gebėjimas naudotis įvairiais įrankiais ir įranga lakštų medžiagoms tvarkyti
Gera fizinė forma ir noras dirbti

Siūlome

Konkurencingą algą, atitinkančią patirtį ir kvalifikaciją
Galimybę tobulėti
Dinamišką ir draugišką darbo aplinką
Darbo pradžia kuo skubiau su galimybe ilgalaikiam darbui rotacijos principu
Dalinai dengiamos kelionės išlaidos
Apmokamas apgyvendinimas darbo metu

Kontaktai

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu: arba skambinkite numeriu + 47 45 73 22 43

Atlyginimas

25-27 €/val. neatskaičius mokesčių
Valandis atlyginimas 300-320 norvegijos kronų per valandą

SONAR STOR-OSLO AS

„Sonar AS“ yra personalo atrankos ir įdarbinimo įmonė, kurios pagrindinė buveinė yra Oslo mieste, o filialai yra Vestfolde, Buskerude, Hedmarke, Opplande ir Sandvikoje. „Sonar“ sudaro 27 atsidavę personalo ir įdarbinimo specialistai, turintys ilgametę patirtį ieškant tinkamo kandidato tinkamam darbui.
Mes visada stengiamės rasti tinkamą kandidatą. Kur kiti pasiduoda, mes ir toliau ieškome. Tokiu būdu užtikriname, kad mūsų klientai gautų ieškomus kandidatus, o ieškantys darbo – užduotis, kurias puikiai valdo ir kurios jiems patinka. Sonar AS siekia užtikrinti kokybę, kompetenciją. Tai reiškia, kad visi mūsų klientai ir kandidatai yra prižiūrimi saugiai ir profesionaliai viso personalo atrankos proceso metu.

Sprendžiame užduotis daugelyje profesinių sričių, tačiau daugiausia dėmesio skiriame laisvoms darbo vietoms visais statybos, finansų ir apskaitos, biuro ir administravimo lygiais. Esame NHO Service narys, o tai reiškia, kad galite būti tikri, kad būsite prižiūrimi tvarkingomis sąlygomis pagal galiojančius įstatymus ir reglamentus.
Переглянути всі оголошення цієї компанії (2)