№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування
Оголошення про роботу не активне
Ви не можете більше претендувати на це оголошення про роботу, але перегляньте інші:
UAB „Laika Logistics“

Prekių atrinkėjas (-a) - priimėjas (-a)

950-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Laika Logistics“

Darbo pobūdis

Mes esame "Laika Logistis" ir mes Tau pažadame GALIMYBES pokyčiams DARYTI ĮTAKĄ. Tikime, kad laisvė ir pasitikėjimas eina kartu su asmenine atsakomybe. Taip pat tvirtai tikime - darbuotojams turi būti sudarytos sąlygos, kad jie galėtų siekti aukštų rezultatų ir parodyti, ką sugeba. TAVO RANKOSE NUTINKA SVARBIAUSIA
Jei jauti atsakomybę už savo darbą, sieki kokybiško rezultato bei turi patirties prekių surinkime, junkis prie "Laika Logistics" komandos.

Kaip atrodys Tavo darbo diena:
Laiku, kruopščiai ir atsakingai rinksi prekes pagal klientų užsakymus;
Paruoši prekes išvežimui/išdavimui;
Dirbsi su skeneriu ir SVS programa;
Dalyvausi inventorizacijose;
Palaikysi tvarką darbo vietoje.

Reikalavimai darbuotojui

Pasiekti geriausius rezultatus, tau prireiks:
Turėti prekių surinkėjo (-os) darbo patirties;
Atsakomybės, darbštumo, operatyvumo ir kruopštumo.

Įmonė siūlo

Tu galėsi daryti įtaką savo rezultatams;
Siūlome Tau darbo vietą naujame sandėlyje, Vilniuje;
Parkavimo vietą tavo automobiliui;
Vidinius ir išorinius mokymus bent kartą metuose;
Nuolatinį kolegų ir vadovo support'ą.

Atlyginimas

950-1200 €/mėn. į rankas
Susisieksime su atrinktais kandidatais. Darbo užmokesčio dydis priklausys nuo sukauptos patirties, turimų įgūdžių, motyvacijos.

Esame auganti įmonė, todėl turėsi visas galimybes augti kartu su mumis. Sėkmingai dirbdami pervežimų rinkoje jau 15 metų, užsirekomendavome kaip patikimas vežėjas ir muitinės sandėlio operatorius. Pagrindinė įmonės veikla – dalinių ir pilnų krovinių gabenimas autotransportu, multimodaliniai pervežimai, 3PL bei muitinės sandėlio paslaugos.
„Laika Logistics“ investuoja į mokymus, procesų automatizavimą, tyrimus ir paslaugų kokybę. Mes nuolat tobulėjame, kad mūsų klientai taptų dar laimingesni, o darbuotojai ir partneriai - sėkmingesni. Įmonės veikla grindžiama tokiomis vertybėmis kaip komandinis darbas, atsakomybė, rezultatyvumas, pagarba kolegoms, klientams bei vežėjams.
Mūsų kolegos – patyrę, ambicingi, draugiški, savo darbą mylintys profesionalai.
informacija apie UAB „Laika Logistics“
2477 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
40
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.