№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Projektų vadovė / vadovas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Sėkmingi“

Darbo pobūdis

Ieškome projektų vadovės (-o) darbui su klientų marketingo projektais. Jei esi atsakinga, darbšti, kūrybiška ir ieškanti sprendimų asmenybė ir turi patirties projektų valdyme marketingo srityje – susisiekiam!

  • Sklandi komunikacija su klientais;
  • Klientų marketingo veiksmų ir agentūros atliekamų užduočių planavimas;
  • Užduočių formulavimas ir delegavimas kolegoms;
  • Projekto užduočių progreso priežiūra ir kontrolė;
  • Rezultatų analizė, ataskaitų, išvadų ir rekomendacijų pateikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent 2 m. darbo patirtis marketingo agentūroje ar marketingo skyriuje;
  • Puikūs bendravimo ir projektų valdymo įgūdžiai;
  • Skaitmeninio marketingo priemonių (Google Ads, Analytics, Meta Ads, naujienlaiškių platformos) bazinės žinios;
  • Gebėjimas analizuoti marketingo priemonių duomenis ir iš jų daryti išvadas;
  • Kūrybinis ir analitinis mąstymas;
  • Noras dirbti tiek komandoje, tiek individualiai;
  • Nepriekaištingas gimtosios kalbos išmanymas;
  • Geros anglų kalbos žinios (raštu bei žodžiu).

Net jei ir neatitinki visų reikalavimų, bet degi noru visko išmokti – laukiam CV!

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
  • Darbo vietą Kauno centre (Putvinskio gatvėje);
  • Galimybę dirbti ofise ir iš namų;
  • Naujus iššūkius, spartų tobulėjimą, įdomias užduotis ir neįkainojamą patirtį;
  • Meme-friendly komandą motyvacijai pakurstyti;
  • Lankstų darbo dienos grafiką;
  • Smagias patirtis: workation'us, stalo žaidimų vakarus, protmūšius ir kitas veiklas.

Laukiame tavo CV su motyvaciniu laišku.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo kandidato kompetencijų.

UAB „Sėkmingi“

Sėkmingi – įkurta 2018 m., sparčiai auganti skaitmeninio marketingo paslaugų agentūra. Teikiame profesionalias marketingo paslaugas nuo strategijos kūrimo iki jos įgyvendinimo.

Idėjomis, duomenimis ir įgūdžiais kuriame verslo sėkmę.
informacija apie UAB „Sėkmingi“
2060 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Дохід 2023 р.