№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Rekruteris / рекрутер

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - MB „Vilno“

требуется рекрутер

Opis oferty pracy
Приглашаем рекрутера в стабильную расширяющуюся компанию с устоявшейся позицией на рынке!

Что мы предлагаем:
  • официальное оформление
  • бонусную финансовую систему мотивации адекватную вашему опыту и навыкам
  • медицинское страхование
  • своевременную оплату
  • профессиональное развитие

Ожидаем от кандидатов:
  • опыт работы от 1 года
  • стрессоустойчивость, целеустремленность, готовность действовать и учиться
  • умение подстраиваться под тенденции рынка
  • умение организовать рабочее время
  • владение навыками проведения анализа и систематизации информации
  • владение методами поиска, привлечения, подбора кандидатов

Основные обязанности:
  • запуск рекламных компаний для поиска кандидатов
  • грамотное составление описаний необходимых вакансий и размещение объявлений
  • поиск кандидатов с использованием различных источников на актуальные вакансии нашей фирмы
  • привлечения сотрудников из Украины, Беларуси, Молдовы и т.д.
  • проверка документов, проведение собеседований

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

MB „Vilno“

Ši imone veikia Lenkijoje o dabar ir Lietuvoi kaip patikimas ir patikrintas paslaugų teikėjas. Mes esame žinomi dėl aukščiausios kokybės, patikimumo ir profesionalumo. Mes siūlome įvairias paslaugas, skirtas padėti įsidarbinti darbuotojus is Ukrainos , Gruzijos , Baltarusijos ir iš kitų šalių . Mes naudojame naujausias technologijas ir innovacijas, kad galėtume suteikti geriausias galimybes savo klientams. Mūsų misija yra suteikti patikimas, kokybiškas, efektyvias ir patikimas paslaugas, kurios atitiktų mūsų klientų lūkesčius.