№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Saulės elektrinių pardavimo projektų vadovas (privatus sektorius, B2C)

Vilnius - UAB „Solet“

Vertės pasiūlymas Jums

Kviečiame ilgalaikei karjerai įmonėje, prisidedančioje prie tvarios visuomenės kūrimo, vienoje iš sparčiausiai besivystančių verslo sričių. Siūlome išsamius apmokymus, įdomius projektus profesionalioje komandoje, subalansuotą darbo krūvį ir patogias darbo sąlygas. Užtikrinsime visas reikalingas darbui priemones, pagarbą Jūsų asmenybei ir Jūsų laikui, sąžiningą atlyginimą ir papildomas motyvavimo priemones.
Pasikalbėkime apie šį pasiūlymą – siųskite savo gyvenimo aprašymą jau šiandien. Jūsų asmens duomenų saugumu ir atrankos konfidencialumu pasirūpinsime tinkamai.

Pagrindinės atsakomybės

Šiame darbe kursite valdysite potencialių privačių klientų užklausas: profesionaliai priimsite užklausas, išsiaiškinsite poreikį, formuosite pasiūlymus ir parduosite mūsų produktus bei paslaugas. Tikimės aktyvaus darbo su klientais, sėkmingų derybų ir nuolatinės klientų duomenų bazės plėtros rekomendacijų pagalba. Kaip galėtų daugėti vis įdomesnių projektų, norėtume aptarti pokalbio metu.

Iš Jūsų tikimės:

Tikimės, kad turite panašaus darbo patirties, esate išsilavinęs (-usi), profesionaliai bendraujate, turite vairuotojo pažymėjimą. Jūsų gebėjimą profesionaliai konsultuoti besikreipiančius klientus telefonu laikytume privalumu. Jei esate aktyvus, pozityvus, savarankiškas žmogus, siekiantis užsibrėžtų tikslų ir rezultatų, bei planuojate karjerą vienoje perspektyviausių verslo sričių ir patikimoje komandoje (darbuotojai pas mus nesikeičia!), tuomet nedelskite- siųskite savo CV jau dabar !

UAB „Solet“

UAB „Solet” – jau daugiau nei dešimt metų sėkmingai veikianti saulės energetikos įmonė. Projektuojame elektrines, deriname projektus, parenkame tinkamą įrangą, sumontuojame jėgaines, įrengiame fotovoltines sistemas ir priemones elektrai iš atsinaujinančių energijos išteklių, parengiame elektrinių modeliavimo ir gamybos prognozių ataskaitas, tvarkome dokumentaciją ir prižiūrime turimas elektrines.

Didžiuojamės, jog dirbdami savo kasdienį darbą, galime ne tik palengvinti gyvenimą klientams, partneriams, bet ir pasirūpinti jų, ir visų mūsų švaresne ateitimi.

Įgalinam žmones gyventi tvariau!

Sužinokite apie mus internete www.solet.lt
Переглянути всі оголошення цієї компанії (2)
informacija apie UAB „Solet“
2983 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2155 €
25% uždirba 2155-2717 €
25% uždirba 2717-3551 €
25% uždirba nuo 3551 €

Вас також може зацікавити: