№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Sparčiai auganti įmonė ieško automobilių paruošėjo!

800-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Lasma motors“

Apie mus

Esame sparčiai auganti naudotų automobilių pardavimo įmonė Lietuvoje, siekianti užtikrinti aukščiausią kokybės standartą mūsų klientams. Šiuo metu ieškome entuziastingo ir atsakingo automobilių paruošėjo, kuris prisijungtų prie mūsų komandos.

Reikalavimai:

Panašaus darbo patirtis būtų privalumas, tačiau ne būtina – apmokome.
Atidumas detalėms ir kruopštumas.
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
Atsakingas požiūris į darbą ir klientų nuosavybę.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Darbo pobūdis

Automobilių išorės ir vidaus valymas.
Poliravimas, vaškavimas ir kėbulo apsauga.
Salono valymas, apmušalų priežiūra ir dezinfekavimas.
Langų, ratlankių ir padangų valymas bei priežiūra.
Detalių tikrinimas ir smulkių defektų taisymas.
Darbas su specializuota įranga ir cheminėmis medžiagomis.
Pagalbiniai darbai automobilių aikštelėje.

Mes Jums siūlome:

Konkurencingą atlyginimą.
Lankstų darbo grafiką.
Draugišką ir palaikančią komandą.
Profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes.
Visas reikiamas darbo priemones ir aprangą.
Jei esate motyvuotas ir mėgstate automobilius, prisijunkite prie mūsų profesionalų komandos!

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
informacija apie UAB „Lasma motors“
2289 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
38
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Дохід 2023 р.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1626 €
25% uždirba 1626-2322 €
25% uždirba 2322-2576 €
25% uždirba nuo 2576 €