№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Vairuotojas

1100-1300 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Kaunas - UAB „R&R IDEAS“

Darbo pobūdis

Ieškome komados nario, norinčio prisidėti prie aplinkos tausojimo ir plastiko perdirbimo.

Reikės vežioti iš surinkimo taškų putplasčio atliekas.

Dirbame su SCANIA 10 t užuolaidiniu tentu su liftu. (C kategorija)

Dirbame nuo 8 iki 17 val. Visada grįžtame namo ir ilsimės namuose.

Putplastį did maišiais reikia pasikrauti/išsikrauti pačiam.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės kad Jūs:
Išssilavinęs - vidurinis, aukštesnysis.
Turite patirties ir reikalingas vairavimo kategorijas ir licencijas (C kategorija).
Turite techninių žinių, gebate dirbti ir mylite techniką su kuria dirbate.
Esate sąžiningas
Esate kruopštus ir atsakingai žiūrite į jums pavestas užduotis.
Draugiškas ir norite dirbti tokiame pat kolektyve.

Siūlome

Atlyginimą nuo 1000 iki 1300 EUR „į rankas“.
Atlyginimą mokame visada laiku + soc.garantijos.
Įdomų darbą.
Draugišką kolektyvą.
Apmokome dirbti.
Esame Petrašiūnuose, todėl patogus susisiekimas viešuoju transportu.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sporto klubo abonementas

Atlyginimas

1100-1300 €/mėn. į rankas

UAB „R&R IDEAS“

Circleplast.lt

Čia baigiasi putplasčio atliekos.

Šiandien esame vienas didžiausių putplasčio perdirbėjų Europos Sąjungoje. Dirbame su didžiausiais ES putplasčio atliekų surinkėjais ir tiekėjais - esame Europos sąjungos putplasčio žiedinės ekonomikos dalis.
Переглянути всі оголошення цієї компанії (2)
informacija apie UAB „R&R IDEAS“
2491 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
29
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Дохід 2023 р.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1908 €
25% uždirba 1908-2694 €
25% uždirba 2694-2980 €
25% uždirba nuo 2980 €