№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Vairuotojas - krovėjas (C kat.) Marijampolėje

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Prisijunk prie ambicingos Ecoservice komandos!

Ieškome komandos narių, kurie padėtų mums aptarnauti Marijampolės regione esančius atliekų konteinerius. Darbas mobilus, todėl patiks nemėgstantiems monotonijos. Užduotys nereikalauja kvalifikacijos: mums tik reikia Jūsų noro dirbti ir turėti vairuotojo pažymėjimą (C kategorija, 95 kodas).

Slenkantis darbo grafikas - 4 darbo dienos / 2 laisvos dienos.
Darbo pradžia: 6 val ryto.
Darbo vieta: Vasaros g. 16, Marijampolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • B, C kategorijos ir 95 kodas;
  • Manipuliatoriaus pažymėjimas - didelis privalumas.

  • Darbo užmokestis nuo 1200 iki 1400 Eur "į rankas" su galimybe užsidirbti priedus nuo pasiektų rezultatų;
  • Stabilus, ilgalaikis darbas;
  • Darbuotojus aprūpiname darbo apranga;
  • Suteikiame papildomas atostogų dienas.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti kontaktiniu telefonu +370 626 73763 arba siųsti gyvenimo aprašymą el.paštu

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas ecoservice.lt/privatumo-politika/

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas

ECOSERVICE grupė

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 80 proc. Lietuvos teritorijos, turime 6 gamybos/rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 1200 įvairių specializacijų darbuotojų.
Переглянути всі оголошення цієї компанії (29)
informacija apie ECOSERVICE grupė
2548 €
Vid. atlyginimas bruto
(67% didesnis už LT vidurkį)
974
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Дохід 2023 р.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1246 €
25% uždirba 1246-1900 €
25% uždirba 1900-2660 €
25% uždirba nuo 2660 €