№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Veterinarijos gydytojo asistentas (-ė)

1000-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Розрахувати »
Нетто на місяць
Vilnius - UAB „DR VET“

Darbo pobūdis:

Ieškome gyvūnų mylėtojo (-os), galinčio (-ios) užimti veterinarijos gydytojo asistento (-ės) poziciją Šeškinės klinikoje ir tapti sparčiai augančio veterinarijos tinklo, įsikūrusio Vilniuje, dalimi!

  • Asistavimas veterinarijos gydytojui, pagalba apžiūrių ir operacijų metu;
  • Medicinos instrumentų ir aparatų priežiūra;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas veterinarijos klinikoje;
  • Komunikacija su klientais registratūroje, bei darbas kasos aparatu.

Reikalavimai:

  • Veterinarijos gydytojo arba veterinarijos felčerio išsilavinimas, gali būti studentas (-ė);
  • Panašaus darbo patirtis nebūtina, tačiau privalumas;
  • Darbštumas, organizuotumas, savarankiškumas;
  • Žinios apie pašarus, papildus ir gyvūnų priežiūrą (privalumas).

Mes Jums siūlome:

  • Saviraiškos, profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Prisidėti prie įmonės augimo ir procesų tobulinimo;
  • Būti sparčiai augančio veterinarijos tinklo dalimi;
  • Galimybę dirbti slenkančiu grafiku;

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklausomai nuo turimų įgūdžių ir kompetencijos.

UAB „DR VET“

DR.VET - tai naujas veterinarijos klinikų tinklas, sujungęs ilgametę patirtį turinčius gydytojus. Mūsų misija teikti aukščiausios kokybės gydymo paslaugas, užtikrinti profesionalų aptarnavimą ir visokeriopą patogumą klientui.
Переглянути всі оголошення цієї компанії (2)