№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Veterinarijos klinikos administratorius (-ė) - konsultantas (-ė)

1000-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Розрахувати »
Нетто на місяць
Vilnius - UAB „DR VET“

Darbo pobūdis

Ieškome klinikos administratoriaus (-ės) - konsultanto (-ės), norinčio (-ios) prisijungti prie Vytenio klinikos kolektyvo Vilniuje!

  • Nuoširdus bendravimas su klientais ir jų aptarnavimas;
  • Pacientų registravimas informacinėje sistemoje;
  • Klinikos teikiamų paslaugų pristatymas;
  • Darbas kasos aparatu, sąskaitų faktūrų išrašymas;
  • Prekių užsakymas ir pajamavimas;
  • Pagalba veterinarijos gydytojams ir tvarkos klinikoje palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkiminga, panašaus darbo patirtis;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Veterinarijos srities išsilavinimas - privalumas;
  • Noras tobulėti ir mokytis.

Įmonė siūlo

  • Saviraiškos, profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Lanksčias darbo valandas;
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo turimų įgūdžių ir kompetencijos.

UAB „DR VET“

DR.VET – modernus veterinarijos klinikų tinklas, jungiantis savo darbui atsidavusius profesionalus. Mūsų klinikose ir gyvūnų ligoninėse dirba patyrę skirtingų specializacijų veterinarijos gydytojai ir teikiamas itin platus paslaugų spektras. Mūsų misija – sveiki ir laimingi augintiniai.
Переглянути всі оголошення цієї компанії (2)