№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Videografas (-ė)

1897-2631 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Розрахувати »
Нетто на місяць
Член асоціації „Unicorns Lithuania“
Vilnius - UAB „Pandos“
Turi patirties filmuojant? Jauti didelį norą prisidėti prie populiariojo internetinio turinio bei turi neišsiamiamų idėjų? Tuomet Bored Panda ieško tavęs! Šiuo metu komandos papildymui ieškome VIDEOGRAFO(-ĖS).

Darbo pobūdis:
  • Bendradarbiauti su komanda įgyvendinant kūrybiškas filmavimų idėjas;
  • Prisiimti atsakomybę pirminiame montaže ;
  • Generuoti idėjas ir aktyviai prisidėti prie populiarojo turinio kūrimo;
  • Dirbti su dinamiška komanda greitai besikeičiančioje aplinkoje.

Ko mes tikimės:
  • Patirties kamerų naudojime, apšvietimo technikose ir įrangoje;
  • Aistros internetinio vaizdo turiniui;
  • Stiprių komandos formavimo įgūdžių ir gebėjimo efektyviai bendradarbiauti;
  • Noro mokytis, augti ir priimti naujus iššūkius;
  • Iniciatyvos ir stiprių laiko planavimo įgūdžių;
  • Galimybės dirbti pilnu etatu (pirmadienį- penktadienį 9-18h);
  • Portfolio, kuriame galėtume matyti Jūsų talentą ir kūrybiškumą.

Ką mes siūlome:
  • Mes skatinsime jūsų augimą: skatiname mokytis papildomų įgūdžių, realizuoti savo talentus ar pomėgius ir juos taikyti darbe;
  • Mes pasirūpinsime jūsų sveikatą: privatus sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimas po pirmų trijų mėnesių pas mus;
  • Mes švęsime jūsų sėkmę: premijos už vestuves, vaiko gimimą, būsimų kolegų rekomendacijas ir kt.;
  • Mes sukursime gerus prisiminimus: pasinerkite į teminių švenčių, komandos formavimo ir kitus renginius.

Atlyginimas

1897-2631 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Pandos“

Bored Panda is a leading art and pop culture magazine. Every month, Boredpanda.com is viewed nearly 80 million times. We’re self-funded, we’re growing fast, and we love what we do about as much as we love bamboo.We are trying to take over the world one article at a time from our headquarters in Vilnius, Lithuania. We’re looking for extraordinary people with social media, copywriting, marketing and engineering experience who want to play an active role in a fast-growing company and have a direct impact on its success.
Переглянути всі оголошення цієї компанії (9)
informacija apie UAB „Pandos“
2947 €
Vid. atlyginimas bruto
(93% didesnis už LT vidurkį)
269
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Дохід 2022 р.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1640 €
25% uždirba 1640-2163 €
25% uždirba 2163-2975 €
25% uždirba nuo 2975 €