№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Virėjas (-a) "Uncle Sam's" bare

7,50 €/val. Į rankas
Vilnius - UAB „Kauno loftas“

Darbo pobūdis

Baras "Uncle Sam's" ieško žmogaus mylinčio darbą virtuvėje. Ieškome lyderio, kuris myli maistą ir darbą virtuvėje, kuris supranta technologinius procesus, kuris reikalui esant apmokytų naują komandos narį, kuris padėtų palaikyti švarą ir tvarką virtuvėje. Tik pilnas etatas (darbo grafiką propaguojame ilga -trumpa savaitė, bet diskusija darbo metu, pagal galimybes ir norus). Virtuvės darbo laikas šaltuoju sezonu d.d. nuo 15:00val, savaitgaliais nuo 12:00val.

Reikalavimai darbuotojui

Meilė maistui (gaminti, kaip sau).
Noras ir lyderystės jausmas.
Draugiškos atmosferos kūrimas darbo vietoje.
Patiekalų gamyba pagal tecnologines korteles.
Mokėjimas dirbti komandoje (komanda ne tik virėjai, bet visas baro personalas).
Švaros palaikymas darbo vietoje.
Pagalba nagrinėjant inventorizaciją.
Patirtis šiuo atveju yra privaloma.

  • Jei nors šiek tiek isivaizduoji save šioje pozicijoje, susisiek su manimi/kandidatuok ir viską tikrai plačiai papasakosime darbo pokalbio metu, pas mus visada yra vietos diskusijai apie darbo pobūdį, atlyginimą bei grafiką. :)

Mes jums siūlome būti virtuvės lyderiu ir save realizuoti, vertiname ilgalaikę draugystę ir visada yra karjeros galimybių. Darbe maitiname.

Atlyginimas

7,50 €/val. į rankas
Atviri diskusijoms, pagal jūsų patirtis ir kuriamą pridėtinę vertę.
informacija apie UAB „Kauno loftas“
1977 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Дохід 2023 р.