№1 Найпопулярніший портал з працевлаштування

Karjeros planavimo patarimai

Kaip susikurti CV, kai neturi darbo patirties? 5 praktiniai patarimai

Kaip susikurti CV, kai neturi darbo patirties? 5 praktiniai patarimai

Gyvenimo aprašymo kūrimas neretai kelia klausimų: kokia informacija svarbi, kokių klaidų vengti. Neseniai studijas baigę darbo ieškantieji ar profesinę kryptį keičiantys darbuotojai susiduria su svarbiausiu klausimu - ką įrašyti į CV, jei neturiu darbo patirties? Pateikiame 5 praktinius patarimus, kurie padės sukurti patrauklų gyvenimo aprašymą.

Pabrėžkite asmenines savybes ir turimus įgūdžius

Darbo skelbimuose nurodomi ne tik konkretūs profesiniai reikalavimai, bet ir asmeninės savybės bei kiti įgūdžiai. Užsienio kalbų mokėjimas, kompiuterinių programų valdymas, komunikabilumas, atsakingumas ir kitos savybės gali tapti Jūsų privalumu. Peržiūrėkite darbo skelbime esamus reikalavimus, darbo pobūdį, įsigilinkite į įmonės veiklos sritį ir atlikite savianalizę – kuo Jūsų turimos savybės ir gebėjimai naudingi būsimam darbdaviui.

Įrašykite jau turimą gyvenimišką patirtį

Priklausimas organizacijai, savanoriška veikla, atlikta praktika yra geriausia atsvara trūkstamai darbo patirčiai. Įrašykite, kokiuose projektuose dalyvavote, savo turėtas atsakomybes bei įgytus gebėjimus. Nepamirškite nurodyti savo turimo išsilavinimo, jei galite, paminėkite olimpiadų ar konkursų laimėjimus. Dalyvavimas seminaruose, kursuose taip pat svarbus privalumas Jūsų gyvenimo aprašyme. Nesijaud...

Опубліковано 2023.10.10